Po dvou prohrách jsme potřebovali bodovat. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a prvních 10 minut jsme hosty mačkali na jejich polovině. Dokonce jsme nastřelili břevno.

Pak se zápas vyrovnal a hosté podnikali rychlé protiútoky. Ve středu jejich zálohy hrál veterán Milan Samek, který režíroval jejich hru. V závěru poločasu jsme z nevinné akce vstřelili díky Tadeášovi Cebákovi gól, který nás uklidnil. Ve druhém poločase se značně přitvrdilo a utkání bylo plné faulů. V 64 min. jsme se dostali do vedení 2:0 , když jsme dali druhou branku z pokutového kopu po faulu na Vaška Nováka.

Hosté přidali a po sérií rohů vstřelili kontaktní gól. Naštěstí ihned z protiútoku po pěkném přiťuknutí od Pavla Ostrého vstřelil druhý gól v utkání Tadeáš Cebák. Konec utkání jsme takticky zvládli a je potřeba ocenit všechny hráče za odvedený výkon.