FC Veverská Bítýška – SK Tatran Šatov 3:0 (2:0)

I.B třída dospělých skupina B

V neděli 2. 9. 2018 se na místním stadionu odehrálo další kolo krajské soutěže, kde FC Veverská Bítýška přivítala SK Tatran Šatov. Domácí do utkání vstoupili velmi aktivně, hráči hostujícího Tatranu byli tímto projevem velmi zaskočeni a nevěděli, kam dřív skočit. Tento tlak vedl k brance v 8. Minutě, kdy Jakub Kratochvíla posadil krásný centr na hlavu Tadeáše Cebáka, který o břevno skóroval. Bítýška nadále působila svěžejším dojmem a před odchodem do kabin Pavel Ostrý po menším závaru poslal míč do branky hostů. Poločas tedy skončil lépe pro domácí tým FCVB. Druhá půle byla podstatně jiná než půle první. Hostující Tatran přitlačil na pilu a domácí borce přehrával. Naštěstí všechny akce ztroskotaly na Oldovi Kupkovi, který svoji branku zamkl. Po tlaku, který Tatran měl, přišla sprcha v podobě střely Jana Nguyena, který poslal míč nechytatelně pod břevno brankaře Kubejky. 3:0. Do konce zápasu se již nic zásadního nestalo a tři body zůstanou doma. recenzér: Jaroslav Dvořáček

STŘELCI: Cebák, Ostrý, Nguyen J.
SESTAVA: 1 Kupka Oldřich 2 Lajcman Viktor 3 Hrbek Aleš [K] 4 Koláček Zdeněk 5 Sachinidis Janis 7 Cebák Tadeáš 8 Kratochvíla Jakub 64↓ 10 Ostrý Pavel 74↓ 11 Bednář Dominik 68↓ 13 Nožička Petr 14 Novák Václav
NÁHRADNÍCI: 6 N Svoboda Jan 9 N Michna Filip 68↑ 12 N Nguyen Jan 64↑ 15 N Musil Tomáš 74↑